Spedytor praca

KONTAKT

Niwnica - Dodane przez rafal.kurzawa (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spedytor praca

SPEDYTOR
Otmuchów Logistyka Sp. z o.o.
Grupa Kapitałowa Otmuchów
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług spedycyjnych i magazynowych.

Zadania:
Obsługa spedycji krajowej
Planowanie i ustalanie warunków transportu
Przygotowywanie wyceny transportu dla klienta
Przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej
Koordynowanie zleceń transportu związanych z dostawą towaru
Pozyskiwanie klientów do stałej współpracy w zakresie zleceń transportowych
Sprzedaż usług spedycyjnych
Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych klientom
Kreowanie w środowisku spedycyjnym marki firmy

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju
Przyjazną atmosferę w pracy
Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań
Prywatną opiekę medyczną (Medicover)

Wymagania
Wykształcenie średnie, preferowane wyższe kierunkowe
Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego, krajowego w spedycji drogowej i/lub morskiej, lotniczej
Znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym
Doskonała organizacja czasu pracy
Wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów
Dobra znajomość obsługi komputera, komunikatywność
Umiejętność pracy zespołowej
Zdyscyplinowanie
Bardzo dobra znajomość rynku usług transportowo spedycyjnych
Umiejętność pracy pod presją czasu
Nastawienie na osiąganie wytyczonych celów
Dynamizm w działaniu
Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
Zdolności negocjacyjne

Mapa NiwnicaProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spedytor praca

Polecane, ciekawe strony z Nysy. Prowadzisz serwis o Nysie lub zwiazany z Nysa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nysa 24 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nysa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nysy: Opole ogłoszenia - Kłodzko darmowe ogłoszenia - Nowa Ruda ogłoszenia bezpłatne

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję